Klientai


Keletas atliktų pastarųjų metų darbų:

 

Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas – Spausdinimo paslauga visai apskričiai (305 įrenginiai); Profesionalių dokumentų naikiklų nuoma (25 vnt.)
AB “TEO LT” –Elektra, telekomunikacinis tinklas, video ir praėjimo kontrolė, apsauginė ir priešgaisrinė signalizacijos, automatika.
UAB „Coca Cola HBC Baltics“ –Elektra, telekomunikacinis tinklas, video ir praėjimo kontrolė, apsauginė ir priešgaisrinė signalizacijos.
Turto valdymo ir ūkio departamentas –Apsauginė ir priešgaisrinė signalizacijos, video ir praėjimo kontrolė, telekomunikacinis tinklas
Migracijos departamentas –Apsauginė ir priešgaisrinė signalizacijos, video ir praėjimo kontrolė, telekomunikacinis tinklas
AB “Lietuvos geležinkeliai” – Lauko laikrodžiai peronams
Varėnos rajono savivaldybės administracija – Spausdinimo paslauga visai savivaldybei (17 įrenginių)
Policijos departamentas prie LR VRM – Specializuoti automobiliniai spausdintuvai (48 vnt.)
Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba prie SADM – Kompiuterių nuoma (120 vnt.)
AB „Panevėžio statybos trestas“ – elektra, telekomunikacinis tinklas, video ir praėjimo kontrolė
UAB „Baltic Ravel“ – elektra, video stebėjimo sistema, automatika

Įvykdytas projektas: IŠORĖS SIENŲ FONDO 2013 M. METINĖS PROGRAMOS LĖŠŲ FINANSUOJAMI PROJEKTAI NR. ISF 13/3.5.1.8-2.4 „TRANSPORTO PRIEMONIŲ, SKIRTŲ APYLINKĖS INSPEKTORIAMS, ĮSIGIJIMAS“ IR NR. ISF 13/3.5.1.6-2.3 „TRANSPORTO PRIEMONIŲ, SKIRTŲ TERITORINĖS POLICIJOS ĮSTAIGŲ MOBILIOSIOMS GRUPĖMS, ĮSIGIJIMAS“

 

2015 m. gegužės mėn. UAB „Dvi kryptys plius“ sėkmingai baigė įgyvendinti Išorės sienų fondo dalies 2013 m. metinės programos lėšomis finansuojamą Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos projektą NR. ISF 13/3.5.1.8-2.4 „Transporto priemonių, skirtų apylinkės inspektoriams, įsigyjimas“ ir NR. ISF 13/3.5.1.6-2.3 “Transporto priemonių, skirtų teritorinės policijos įstaigų mobiliosioms grupėms, įsigijimas” ir pateikė 48 vnt. mobilių spausdintuvų Brother PocketJet su priedais.

 

Spausdintuvai skirti spausdinti iš kompiuterių, naudojamų policijos automobiliuose. Šie įrenginiai yra kompaktiški bei pasižymi patikimu veikimu ekstremaliomis sąlygomis policijos automobiliuose žiemą ir vasarą. Jie gali būti maitinami tiek iš automobilio elektros grandinės tiek ir iš vidinės baterijos.

 

Šiuo projektu siekiama optimizuoti policijos veiklą, pagerinti darbo kokybę bei užtikrinti tinkamą pajėgų valdymą. Pateikta įranga leis operatyviau vykdyti pavestas funkcijas, veiksmingiau panaudoti policijos pajėgas.